O Serveru

Odkazy


V čem je KingMánie vyjímečný server?

Jsme SMP, které kombinuje prvky módovaného Minecraftu, ekonomiky, RPG a komunitní hry - váš feedback je pro nás zlato, za které děláme další vylepšení.
Najdeš u nás nejen nové biomy, itemy, nebo bloky, ale i moby, bosse a dimenze!
Změněný a předělaný je každý element světa, a kam se podíváš, tam najdeš něco úžasného.

Jak se u nás hraje?

Nutno říci, že začátky jsou patrně nejtěžší část hry. Budeš se muset naučit, co dělat, a co nedělat. Budeš si osvojovat nové dovednosti a sbírat lepší gear, stavět epické stavby a účastnit se raidů na bosse, nebo je hledat přímo v divočině.
Budeš objevovat nová, neprozkoumaná zákoutí světa, a ponoříš se do komplexního systému craftění a vylepšování.
Jedemu tu Play2Win, nikoliv Pay2Win. Čím více hraješ, tím více ti to půjde, a tím větším hráčem u nás budeš, a tím větší váhu budeš mít při rozhodování o změnách.

Zapomeň na nudné mechaniky, které ztěžují proces hraní. Je to jednoduché a přímočaré. Některé věci se ale skrývají za trénováním skillů, a ty se trénují jak online, tak offline.
Jako VIP+ budeš mít dvojnásobnou rychlost trénování.

VIP je vždy vyvážené. Sice můžeš létat, ale za to ne v jeskyních, nebo v netheru, či endu. Na to tu máme například mounty - draky a grify. S těmi můžeš létat kdekoliv se ti jen zachce!

Update Loop - Jak se měníme časem?

Server vyvíjíme každým dnem, a každým dnem pracujeme na tom, abys tu měl více věcí k poznání, a měl více možností se zabavit, angažovat v rámci komunity, a měl co prozkoumávat. Protože si tě vážíme, přizpůsobujeme se tvým potřebám.